default

Aktuality

Preteky zrušené, športovať sa bude!

Pre nízku účasť sme, žiaľ, nútení zrušiť posledné preteky zo série RS Team TROPHY 2019 - Rozlúčka so sezónou. Ale pre všetkých, ktorí si ešte chcú užiť skvelé počasie a ukončiť outdoorovú sezónu v príjemnej športovej atmosfére, sme pripravili plnohodnotný náhradný program - Verejný tréning. Parkúr bude postavený v nedeľu, 6.10.2019 od 11:00 hod. a trénovať sa bude na výškach od 80 - 130cm. Nebude sa hodnotiť, no súťažiť sa bude - tentokrát o najlepšiu masku :) Viac info nájdete v Rozpise. Tešíme sa na vás!  


CAVALOR Ranking

RS Team TROPHY bude mať tento rok svoj vlastný skokový rebríček! Zaradené do neho budú automaticky všetky jazdecké dvojice (bez rozdielu výkonnosti), ktoré sa zúčastnia kvalifikačných kôl a finálového kola. Aktuálny skokový rebríček CAVALOR Ranking bude zverejnený po každom kvalifikačnom kole a jazdecké dvojice budú hodnotené v troch kategóriách:

  • CAVALOR Ranking detí
  • CAVALOR Ranking juniorov
  • CAVALOR Ranking dospelých

V každej kategórii budú ocenené tri najlepšie dvojice, ktoré počas sezóny nazbierajú najviac bodov. Záštitu nad súťažou prevzala značka CAVALOR, ktorá do súťaže venovala aj vecné ceny. Veľa štaštia!

SKOKOVÝ REBRÍČEK


Uvádzame Youngsters TROPHY

V tomto roku sa bude v rámci RS Team TROPHY premiérovo konať aj seriálová súťaž pre mladé kone. Súťaž bude pozostávať z 5 kvalifikačných kôl a finálového kola, v ktorom si jazdci rozdelia finančné ceny v celkovej výške 2.100€. 


RS Team TROPHY 2019

Kalendár pretekov na rok 2019 je už zverejnený.


Vitajte :)

Vítame vás na stránkach venovaných seriálu jazdeckých pretekov RS Team TROPHY.